6 790,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
6 859,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Blanco DALAGO 5 bílá, s excentrem, 518524

| Šířka skříňky od | 500 mm |
|---|---|
| Délka | 515 mm |
| Šířka | 510 mm |
| Hloubka | 190 mm |
7 371,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Blanco SUBLINE 500-U šedá skála, bez táhla, 523433

| Šířka skříňky od | 600 mm |
|---|---|
| Délka | 530 mm |
| Šířka | 460 mm |
| Hloubka | 190 mm |
8 451,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
8 599,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Blanco Etagon 500-U antracit, bez excentru, 522227

| Šířka skříňky od | 600 mm |
|---|---|
| Délka | 530 mm |
| Šířka | 460 mm |
| Hloubka | 200 mm |
11 151,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
3 590,-
DOPRAVA ZDARMA
3 839,-
DOPRAVA ZDARMA
6 599,-
DOPRAVA ZDARMA
6 790,-
DOPRAVA ZDARMA
6 990,-
DOPRAVA ZDARMA