Alveus SET ALVEUS NIAGARA 10- 55+ BATERIE ANGEL CHR

| Šířka skříňky od | 500 mm |
|---|---|
| Délka | 510 mm |
| Šířka | 510 mm |
| Hloubka dřezu | 175 mm |
4 890,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Alveus SET ALVEUS NIAGARA 10- 91+ BATERIE ANGEL CHR

| Šířka skříňky od | 500 mm |
|---|---|
| Délka | 510 mm |
| Šířka | 510 mm |
| Hloubka dřezu | 175 mm |
4 890,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Alveus SET ALVEUS NIAGARA 10- 11+ BATERIE ANGEL CHR

| Šířka skříňky od | 500 mm |
|---|---|
| Délka | 510 mm |
| Šířka | 510 mm |
| Hloubka dřezu | 175 mm |
4 890,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Alveus SET ALVEUS NIAGARA 20/55 + BATERIE TONIA 55

| Šířka skříňky od | 450 mm |
|---|---|
| Délka | 465 mm |
| Šířka | 465 mm |
| Hloubka dřezu | 180 mm |
4 990,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Alveus SET ALVEUS NIAGARA 20/55 + BATERIE Angel

| Šířka skříňky od | 450 mm |
|---|---|
| Délka | 465 mm |
| Šířka | 465 mm |
| Hloubka dřezu | 180 mm |
4 990,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Alveus SET ALVEUS NIAGARA 10- 55+ BATERIE NINA/55

| Šířka skříňky od | 500 mm |
|---|---|
| Délka | 510 mm |
| Šířka | 510 mm |
| Hloubka dřezu | 175 mm |
4 990,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Alveus SET ALVEUS NIAGARA 20/91 + BATERIE TONIA/91

| Šířka skříňky od | 450 mm |
|---|---|
| Délka | 465 mm |
| Šířka | 465 mm |
| Hloubka dřezu | 180 mm |
4 990,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Alveus SET ALVEUS NIAGARA 20/91 + BATERIE Angel

| Šířka skříňky od | 450 mm |
|---|---|
| Délka | 465 mm |
| Šířka | 465 mm |
| Hloubka dřezu | 180 mm |
4 990,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Alveus SET CORTINA 10/55 + BATERIE NINA 55

| Šířka skříňky od | 500 mm |
|---|---|
| Délka | 580 mm |
| Šířka | 420 mm |
| Hloubka dřezu | 140 mm |
4 990,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Alveus SET CORTINA 20 - 55 + BATERIE NINA 55

| Šířka skříňky od | 500 mm |
|---|---|
| Délka | 450 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka dřezu | 160 mm |
4 990,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Alveus SET ALVEUS NIAGARA 20/55 + BATERIE NINA 55

| Šířka skříňky od | 450 mm |
|---|---|
| Délka | 465 mm |
| Šířka | 465 mm |
| Hloubka dřezu | 180 mm |
5 090,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Alveus SET ALVEUS NIAGARA 20/91 + BATERIE NINA 91

| Šířka skříňky od | 450 mm |
|---|---|
| Délka | 465 mm |
| Šířka | 465 mm |
| Hloubka dřezu | 180 mm |
5 090,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Alveus SET ALVEUS NIAGARA 10- 91+ BATERIE TONIA/91

| Šířka skříňky od | 500 mm |
|---|---|
| Délka | 510 mm |
| Šířka | 510 mm |
| Hloubka dřezu | 175 mm |
5 190,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA