1 739,-
PŘIPRAVENO K ODBĚRU
Blanco TIPO 45 S Mini, bez excentru, 516524

| Šířka skříňky od | 450 mm |
|---|---|
| Délka | 605 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 160 mm |
2 115,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Blanco TIPO 45 S Compact, bez excentru, 513441

| Šířka skříňky od | 450 mm |
|---|---|
| Délka | 780 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 170 mm |
2 294,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
4 139,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Blanco DINAS XL 6 S Compact, bez excentru, 525121

| Šířka skříňky od | 600 mm |
|---|---|
| Délka | 780 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 190 mm |
4 581,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
5 009,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
5 339,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
5 769,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
5 989,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Blanco LEMIS XL 6 S-IF Compact Kartáčovaný, bez excentru, 525111

| Šířka skříňky od | 600 mm |
|---|---|
| Délka | 780 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 205 mm |
6 112,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
6 290,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Blanco LEMIS XL 6 S-IF Compact Kartáčovaný, s excentrem, 525110

| Šířka skříňky od | 600 mm |
|---|---|
| Délka | 780 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 205 mm |
6 930,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Blanco LEMIS XL 6 S-IF kartáčovaný, s excentrem, 523035

| Šířka skříňky od | 600 mm |
|---|---|
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 205 mm |
7 020,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
9 490,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
5 339,-
DOPRAVA ZDARMA
- strana:
- 1
- 2