Příslušenství ke kuchyňským drtičům Waste Maid

Waste Maid Víceúčelová zátka pro drtič kuchyňského odpadu

Víceúčelová zátka slouží jako šťouchadlo zbytků jídla do drtiče a zároveň jako dřezová uzávěra. Zátka je dostatečně dlouhá, natlačíte s ní odpad až do komory drtiče a urychlíte tak elegantním způsobem celý proces drcení.

Waste Maid Magnetická ochrana Silver Guard

Magnetická ochrana Silver Guard chrání Váš drtič před poškozením, zejména před vniknutím cizích kovových materiálů do komory zařízení. Příkladem takových materiálů mohou být kovové příbory, řetízky, prstýnky nebo hodinky a jiné šperky.

Waste Maid Zátka s vyjímatelnou ochranou manžetou

Gumová manžeta slouží k ochraně proti nežádoucímu vyšplíchnutí vody. Je ovšem snadno vyjímatelná, což výrazně usnadňuje proces údržby drtiče při čištění kartáčem. Zátka s manžetou je vždy součástí balení drtičů Waste Maid.

Waste Maid Trubkový sifon 6/4

Na každý drtič odpadu je nutné naistalovat pachovou uzávěru, tu vytvoříte trubkovým sifonem. Trubkový sifon Waste Maid pasuje na všechny typy a modely drtičů odpadu.

Waste Maid Hadice pro připojení přepadu dřezu

Hadice se připojuje na přepad kuchyňského dřezu a na odpadní kolínko drtiče. V odbočce kolínka je ovšem záslepka, kterou je nutné při instalaci této hadice prorazit, aby voda mohla plynule odtékat do odpadu.

Čisticí prostředky Waste Maid

K dokoupení v příslušenství u všech drtičů je také čisticí kartáč a čisticí prášek. Tyto čisticí prostředky jsou správnou volbou pro údržbu drtiče, pro jeho optimální chod a prodloužení životnosti.

Další příslušenství ke kuchyňským drtičům

Hadice, kolena, zátky, tlačítka, prodloužená hrdla atp. - Kompletní nabídka příslušenství →

  • Příslušenství je možné zakoupit i ve výhodných sadách!

www stránky od EDGERING
(c)2023