Blanco LEGRA 45 S bílá, bez excentru, 522203

| Šířka skříňky od | Bílá, 450 mm |
|---|---|
| Délka | 780 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 190 mm |
5 301,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
5 389,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
5 390,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
5 549,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
5 590,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
5 790,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Franke CNG 611-62 TL/7 matná černá, pravý

| Šířka skříňky od | 450 mm |
|---|---|
| Délka | 620 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 200 mm |
5 989,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
5 990,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
5 990,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
6 099,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
6 099,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
6 209,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
6 209,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Blanco LEGRA XL 6 S antracit, bez excentru, 523326

| Šířka skříňky od | 600 mm |
|---|---|
| Délka | 860 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 190 mm |
6 705,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Blanco ZIA 5 S kávová, bez excentru, 520519

| Šířka skříňky od | 500 mm |
|---|---|
| Délka | 860 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 190 mm |
6 741,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA