Blanco ZIA 45 SL antracit, bez excentru, 516748

| Šířka skříňky od | 450 mm |
|---|---|
| Délka | 860 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 190 mm |
6 750,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Blanco ZIA XL 6 S Compact antracit, bez excentru, 523273

| Šířka skříňky od | Černá, 600 mm |
|---|---|
| Délka | 780 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 190 mm |
6 975,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
6 999,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
6 999,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
6 999,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
6 999,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
6 999,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Blanco ZIA 45 S antracit, bez excentru, 514732

| Šířka skříňky od | 450 mm |
|---|---|
| Délka | 780 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 190 mm |
7 191,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
7 499,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Blanco ZIA XL 6 S antracit, bez excentru, 517568

| Šířka skříňky od | 600 mm |
|---|---|
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 190 mm |
7 965,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
7 999,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
8 989,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
3 839,-
DOPRAVA ZDARMA
3 839,-
DOPRAVA ZDARMA
3 890,-
DOPRAVA ZDARMA