Blanco ELON XL 6 S antracit, s odkapávací mřížkou, bez excentru, 524844

| Šířka skříňky od | 600 mm |
|---|---|
| Délka | 780 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 190 mm |
8 991,-
PŘIPRAVENO K ODBĚRUDOPRAVA ZDARMA
3 349,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
3 690,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
Alveus Cortina 140 beton 81, bez excentru

| Šířka skříňky od | 500 mm |
|---|---|
| Délka | 750 mm |
| Šířka | 420 mm |
| Hloubka | 140 mm |
3 690,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
3 790,-
SKLADEMDOPRAVA ZDARMA
- strana:
- 3